Najbliższa Piękna Klasyczna Sobota

Podczas poprzedniej edycji PKS można było obejrzeć takie cacka

Automobilklub Chełmski zaprasza na drugą edycję imprezy Piękna Klasyczna Sobota. PKS to spotkanie właścicieli i miłośników starszych samochodów rozpocznie się w sobotę 31 lipca o godz. 17:00 na pl. Łuczkowskiego w Chełmie.

Do udziału w pokazie zaproszeni są wszyscy właściciele pojazdów, które mają minimum 25 lat. Pojazdów, a więc nie tylko samochodów osobowych, lecz również motocykli, ciężarówek, autobusów, samochodów specjalnych oraz rowerów. Podczas imprezy będzie można obejrzeć wystawione samochody, zrobić zdjęcia i porozmawiać z właścicielami. Najciekawsze samochody zostaną zaproszone na Chmielakowy Zlot Pojazdów Zabytkowych w Krasnymstawie. Kolejne spotkania odbędą się 28 sierpnia i 25 września, czyli w ostatnie soboty miesiąca. Telefon informacyjny w sprawie spotkań to 502 342 117.

– Mamy nadzieję, że te spotkania przyczynią się do popularyzowania sympatii do starszych samochodów, które co prawda nie są zbyt ekologiczne, ale za to mają „to coś”, czego w dzisiejszych, naszpikowanych elektroniką autach już się nie znajdzie – zachęca wystawców i widzów do udziału w imprezie Grzegorz Gorczyca, prezes Automobilklubu Chełmskiego. GG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here