Najbliższe zebrania w kołach

Koło Cementownia Sum – 26.01. o godz. 10 w świetlicy przychodni przy ul. Wołyńskiej 11, Koło PZW Wodnik – 26.01. o godz.10,00 w Crazy Horse Pub przy ul.Wojsławickiej 13 w Chełmie, Moczykij – 01.02. o godz.16,00 w Barze Miś przy ul.Żołnierzy I AWP w Chełmie, Sandacz Siennica – 02.02. o godz.10,00 w Remizie OSP w Woli Siennickiej, Wola Uhruska – 02.02. o godz.10,00 w Restauracji Gibson w Woli Uhruskiej, Włodawa – 02.02. o godz.9,00 w świetlicy Urzędu Miasta Włodawa, Sieja Włodawa – 09.02. o godz.9,00 w siedzibie Nadleśnictwa Włodawa przy ul.Wspólnej we Włodawie, Ruda Huta – 09.02. o godz.11,00 w świetlicy Urzędu Gminy Ruda Huta.

WĘDKARZE Z KOŁA SUKCES, UWAGA!

Zarząd Koła PZW Sukces informuje, że składki na rok 2020 można opłacać u skarbnika koła w dniach: 26 marca i 02,16,23 i 30 kwietnia 2020 roku w godzinach 16-17.

NIE BĘDZIE POROZUMIEŃ Z OKRĘGAMI W RADOMIU I KIELCACH

Okręgi PZW w Kielcach i Radomiu zaproponowały zmiany warunków obowiązujących porozumień międzyokręgowych o wzajemnym honorowaniu składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód z dotychczasowej opcji „zerowej” na opcję „składka ulgowa za składkę ulgową” oraz „50/50”. Zarząd Okręgu PZW w Chełmie nie przyjął propozycji i w związku z tym zrezygnowano z kontynuacji porozumień.

WYRÓŻNIENIE DLA FIRMY PTHU TOKAREX

Na wniosek Chełmskiego Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego Zarząd Główny PZW przyznał Janowi Tokarskiemu z Firmy PTHU „TOKAREX” odznakę Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego. Jest to najwyższe odznaczenie związkowe wręczane przedstawicielom instytucji współpracujących z PZW. Dla każdego okręgu przyznawany jest limit – jedno odznaczenia rocznie. Jan Tokarski jest od lat znany w środowisku wędkarskim. Jest zapalonym wędkarzem, współorganizatorem oraz sponsorem zawodów szczebla krajowego i ogólnopolskiego. Od wielu lat współpracuje z Okręgiem PZW w Chełmie.

ODZNACZENIA I WYRÓŻNIENIA DLA NASZYCH WĘDKARZY

Uchwałą Zarządu Głównego PZW w Warszawie naszym wędkarzom przyznano odznaki honorowe PZW i wyróżnienia, które będą wręczane podczas odbywających się aktualnie walnych zebrań sprawozdawczych członków poszczególnych kół oraz w czasie plenarnego posiedzenia Zarządu Okręgu z udziałem prezesów kół planowanego na dzień 16 lutego br. Złota odznaka PZW z wieńcami – Jan Adamczyk z Koła Środowiskowego oraz Kazimierz Kowalczuk (Wodnik, skarbnik ZO). Złota odznaka – Norbert Cholawo (Wola Uhruska, członek Kapitanatu Sportowego ZO) i Wojciech Nowosielski (Wola Uhruska, członek Okręgowego Sądu Koleżeńskiego), Marek Jaworski i Zbigniew Świstoń (Włodawa, członkowie ZO), Henryk Matysiak (Krasnystaw Miasto).

Odznaka brązowa – Dariusz Dubiel (Środowiskowe), Jacek Ficek (Ch.S.M.), Andrzej Jaroszek (Sukces), Joanna Litwiniuk-Kupisz (Wola Uhruska), Krzysztof Pawłowski (Cementownia SUM), Waldemar Pieczykolan (Chełm Miasto), Tomasz Radziewicz (Wodnik), Jarosław Wróblewski (Zakład Karny).Ponadto ZG przyznał medale za zasługi w rozwoju wędkarstwa: Kazimierz Daniel, Jakub Mruk i Leszek Pelc (wszyscy z koła Cementowni SUM), Radosław Dyszewski, Arkadiusz Kierepka i Sylwester Kierepka (Włodawa Sieja), Marcin Gruszecki i Łukasz Krasuń (Wojskowe), Mirosław Kończyński i Adam Wenek (Wodnik), Grzegorz Zalewski i Dariusz Łagowski (Wola Uhruska). (kd)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here