Najlepsi maturzyści nagrodzeni

30 kwietnia klasy maturalne zakończyły edukację w placówkach, dla których powiat krasnostawski stanowi organ prowadzący. Z tej okazji zarząd powiatu postanowił uhonorować wysiłki najlepszych uczniów ze wszystkich klas.

Ze względu na reżim sanitarny wyróżnienia wręczane były indywidualnie przez dyrektorów szkół. Dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez starostwo powiatowe w Krasnymstawie powędrowały do następujących uczniów: z I LO w Krasnymstawie:

Tomasz Marek (średnia 5,23), Natalia Soczyńska (4,88), Julia Pasieczna (4,81), z II LO w Krasnymstawie: Patrycja Szuryga (5,17), Wiktoria Wójtowicz (4,94), z ZS nr 1 w Krasnymstawie: Magdalena Margol (4,89), Krzysztof Kiełbus (4,66), z ZS nr 2 w Krasnymstawie: Patrycja Korszla (5,00), Paulina Pyzik (4,96), Piotr Dubiel (4,80), Filip Szymaniak (4,44), z ZS w Żółkiewce: Patrycja Kotyło (4,73).

– Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i składamy gorące życzenia pomyślności i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, a także powodzenia w maturalnych zmaganiach. Wasz sukces jest szczególnie cenny i budujący, ze względu na to, iż został odniesiony w niezwykłych, niesprzyjających okolicznościach pandemii – mówi wicestarosta Marek Nowosadzki. Natomiast starosta Andrzej Leńczuk dodaje: – W imieniu wszystkich członków samorządu powiatu krasnostawskiego gratuluję nauczycielom i wychowawcom naszych szkół, wszystkim nagrodzonym uczniom i ich rodzicom. To wyróżnienie jest efektem Państwa wspólnej pracy. Efektem, który nie byłby możliwy bez zaangażowania wszystkich członków społeczności szkolnej. Życzę zatem dalszego twórczego zapału oraz satysfakcji z kolejnych osiągnięć. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here