Najlepsi w województwie

Zapaśnicy Cementu Gryf Chełm w mistrzostwach województwa lubelskiego młodzików i dzieci wywalczyli 26 medali i zdecydowanie zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej. Impreza odbyła się w Tyszowcach. Najwięcej medali zdobyli prowadzeni przez Marcina Sadowskiego uczniowie SP w Strupinie Dużym.

Mistrzem województwa został Kacper Seredowski, na drugim stopniu podium uplasowali się Maciej Nafalski i Hubert Kusiak, brąz wywalczyli z kolei: Miłosz Pietrzak i Jakub Kaczor. O jeden medal mniej zdobyli prowadzeni przez Mirosława Czwalińskiego uczniowie SP w Rudzie Hucie, którzy wywalczyli następujące medale: Szymon Kochoń (złoto), Bartłomiej Szwalikowski (srebro), Mateusz Szwalikowski i Szymon Denysiuk (brąz). Z trzema medalami do domu wrócili uczniowie SP w Białopolu. Pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Wielgos, drugie Michał Fedec, a trzecie Marcin Fedec. Wychowankowie trenera Zdzisława Białego, Michał Woźniak i Jakub Lewandowski (SP 8 Chełm) oraz Jakub Wawrzyniak (SP Razem Chełm) zdobyli tytuły wicemistrzów województwa. Brązowe krążki do Chełma przywieźli z kolei: Krystian Tomaszewski (SP Arka), Dawid Jędruszczak (SP nr 1), Gabriel Biały (SP Żółtańce) i Karol Piekło (SP nr 11). Z podopiecznych Dariusza Jabłońskiego najlepszą formę wykazali: Adam Szewczak (SP nr 11), Mateusz Ciołek (SP nr 4) i Bartłomiej Kamiński (SP nr 3), którzy zdobyli srebrne medale. Michał Dąbrowski (SP 5) również wywalczył srebro, a Hubert Sidoruk (SP Wierzbica), Robert Dudek (SP Wierzbica) i Kordian Gugułka (SP 5) – brąz. (kg)