Napastował nastolatki i je gryzł

20-letni Tomasz W. z Lubartowa, mimo wyroku za seksualne wykorzystanie 14-latki, wyszedł z aresztu i skrzywdził następne dziecko!


Mężczyzna pod koniec maja został skazany na 3 lata więzienia. Chodziło o sprawę nastolatki, z którą sprawca nawiązał bliskie relacje. Oboje mieli być parą, ale matka zaczęła odradzać córce podejrzaną znajomość i miała rację, bo chłopak namawiał swoją sympatię na seks. Dziewczyna postanowiła posłuchać mamy i zaczęła rzadziej widywać się z 20-latkiem. W czerwcu zeszłego roku mężczyzna zaczepił swoją przyjaciółkę na ulicy i zaciągnął do domu. Wykorzystał ją seksualnie i zrobił jej kompromitujące zdjęcia, którymi potem szantażował swoją ofiarę. W końcu fotki zaczął rozsyłać po znajomych. Ktoś wrzucił je na Facebooka. Sprawą zajęli się śledczy i zatrzymali Tomasza W., który miał także na koncie napaść na 12-latkę. Pokrzywdzona miały na ciele ślady zębów, oprawcy. – Lubię gryźć – miał tłumaczyć śledczym podejrzany.
Obrońca odwołał się od wyroku, a sąd uchylił areszt. Zaraz po odzyskaniu wolności pedofil w Internecie poznał 13-latkę. Miał ją zmusić do seksu, a potem zastraszać. Dziewczynka o gwałcie powiedziała rodzicom dopiero wtedy, kiedy zaczęła się obawiać, że może być w ciąży. Mężczyzna teraz ponownie trafił do aresztu. LL