Nasi pływacy mistrzami województwa!

Sukces młodych pływaków z Krasnegostawu. Podczas mistrzostw województwa lubelskiego w pływaniu w kat. 10- i 11-latków klub „Wodnik” wywalczył trzy złote medale.

10-letnia Zuzanna Zdybel stanęła na najwyższym stopniu podium dwa razy: w konkurencji stylem grzbietowym na 50 m oraz na 100 m stylem zmiennym. Dwa medale zdobył też Hubert Bartnik (złoto na dystansie 200 m stylem zmiennym oraz brąz na 50 m stylem motylkowym). Niewiele do podium zabrakło Lenie Cichosz, która ostatecznie zajęła 4. miejsce stylem motylkowym. Wysokie miejsca zajęli też Fabian Wiśniewski – 4. na 100 m stylem grzbietowym oraz Lena Cichosz – 5. m na 50 m stylem dowolnym. Po srebro sięgnęła sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym – w składzie: Lena Cichosz, Zuzanna Zdybel, Filip Stawski i Hubert Bartnik. (k)