Nauka nocą się opłaca!

Nocą z 17 na 18 lutego br. w godzinach 18.00-2.00 na Wydziale Politologii UMCS odbędzie się nocna powtórka do matury z wiedzy o społeczeństwie i historii najnowszej. Zapisy trwają do środy.
– „Nocne korki z WOS-u” to świetna okazja do utrwalenia i usystematyzowania wiedzy, zdobycia nowych umiejętności przydatnych do zadowalającego zdania egzaminu dojrzałości, jak również wyboru kierunku studiów w obszarze nauk społecznych – mówi Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.
Podczas wykładów omówione zostaną m.in. zagadnienia: alternatywnych form głosowania w polskim prawie wyborczym, roli i zakresu kompetencji Rady Ministrów czy geografii politycznej świata. Podczas spotkanie prowadzący skutecznie łączą teorię z praktyką, dzięki czemu uczniowie nie tylko słuchają akademickich wykładów, ale na bieżąco sprawdzają swoją wiedzę. Uczestnicy będą mieli także możliwość spotkania i poznania środowiska akademickiego, jego zwyczajów, a także zasad przyjętych na uczelni wyższej.
Zgłoszenia na „Nocne korki” można przesyłać do 15 lutego na adres: politologia@politologia.pl. Odbędą się one w budynku Wydziału Politologii UMCS, plac Litewski 3.
MG