Nie grali przez wirusa

Dwóch spotkań dwunastej kolejki chełmskiej ligi okręgowej nie udało się rozegrać z powodu koronawirusa. W domach zostały ekipy Saweny Sawin i Start Regent Pawłów oraz Bugu Hanna i Ogniwa Wierzbica.


Mecz w Sawinie, między Saweną, a Startem Pawłów, nie odbył się, bo już tydzień temu u jednego z zawodników gospodarzy zdiagnozowano koronawirusa – Do 3 listopada jesteśmy na kwarantannie – mówi Jacek Płoszaj, trener zespołu z Sawina. – Mam nadzieję, że za tydzień już zagramy – dodaje.

W sobotę nie odbył się też mecz Bugu Hanna z Ogniwem Wierzbica. – Dzień wcześniej dowiedzieliśmy się, że czterech zawodników Bugu jest na kwarantannie i zespół z Hanny poprosił o przełożenie spotkania. Chełmski oddział Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zgodził się – mówi Artur Wawruszak, kierownik drużyny Ogniwo Wierzbica. Nowe terminy obu spotkań nie są jeszcze znane.

Z powodu koronawirusa już wcześniej nie odbyły się mecze: Unia Rejowiec – Hetman Żółkiewka (przełożony na 11 listopada), Hetman – Bug (15 listopada) oraz Frassati Fajsławice – Sawena (11 listopada). (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here