Nie przegapcie stypendiów!

Mimo obostrzeń wprowadzonych z powodu pandemii koronawirusa, urząd gminy Krasnystaw przyjmuje dokumenty potrzebne do wypłaty stypendiów szkolnych. Można je wrzucać do specjalnej urny, która znajduje się przy wejściu głównym do budynku.

Osoby, które mają przyznane stypendia, powinny do 20 listopada złożyć dokumenty potwierdzające wydatki na cele edukacyjne. Urząd przygotował koperty i oświadczenia z numerem konta bankowego, na który ma być dokonany zwrot pieniędzy. Na kopercie należy napisać „Stypendium szkolne” oraz podać imię i nazwisko osoby, składającej dokumenty. Od poniedziałku, 9 listopada, ograniczenia z powodu sytuacji epidemicznej obowiązują również w jednostkach samorządowych, w tym w placówkach kulturalnych.

Do 29 listopada Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z siedzibą w Siennicy Nadolnej oraz gminne biblioteki i wiejskie domy kultury są zamknięte dla publiczności i czytelników. Większość zajęć artystycznych i spotkań członków kół zainteresowań jest zawieszona. Wyjątkiem są próby zespołów działających przy GCK. Dodatkowe informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku między 8.00 a 16.00 telefonicznie pod numerami: 82 577 06 25 i 607 832 111 oraz mailowo pod adresem: gck@idsl.pl. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here