Niebo do wynajęcia w KDK

17 lipca o godz. 19.00 w sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury wystąpi Robert Kasprzycki, znany m.in. z piosenki „Niebo do wynajęcia”.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.bilety.krasnystaw.pl. Robert Kasprzycki to jeden z najbardziej znanych twórców polskiej piosenki autorskiej, który już na debiutanckiej płycie „Niebo do wynajęcia” (1997) dowiódł, że potrafi swą twórczością zainteresować także odbiorców nie będących fanami tego gatunku. Dyskografię artysty uzupełniają płyty: „Światopodgląd” (2006), „Piosenki i Nie” (2007), „Cztery” (2014).

– Płyty Kasprzyckiego to skarbnice piosenek, z których część trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej. Dowodzą one, że artysta potrafi czytać wiersze i między wierszami, że potrafi pisać gęsto i ciemno, lekko i śpiewnie – mówi Damian Kozyrski, dyrektor KDK. Kasprzycki dał się również poznać jako autor tekstów w wersji „dla Przyjaciół”: Janusza Radka, Michała Łanuszki, Marka Dyjaka, Jacka Wójcickiego czy Ewy Wnuk.

– Prawdziwą moc Kasprzyckiego oddają koncerty, to w kontakcie z publicznością artysta najpełniej emanuje charyzmą, a niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy, kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego niemal zawsze wraca, i nie ma znaczenia, czy chodzi o koncerty w formule „Solo Act”, czy z bandem – dodaje Kozyrski. Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here