Niedźwiadek trzeci w Puławach

Chłopcy z Niedźwiadka Chełm zajęli trzecie miejsce w silnie obsadzonym turnieju Wisła Azoty Cup, rozegranym w Puławach. Zespół z Chełma pokazał się z bardzo dobrej strony.

W zawodach wzięło udział 16 drużyn z całej Polski. W rywalizacji grupowej Niedźwiadek pokonał 2:0 KSZO Ostrów Świętokrzyski, 1:0 Stal Rzeszów i 2:1 Beniaminka Radom. Turniej odbywał się na sztucznych pełnowymiarowych płytach boiska. Mimo że drużyna z Chełma na co dzień na takiej nie trenuje, w Puławach radziła sobie bardzo dobrze.

Trzy zwycięstwa dały oczywiście podopiecznym Andrzeja Krawca i Anatola Obucha pierwsze miejsce w grupie i pewny awans do najlepszej czwórki turnieju. W półfinale Niedźwiadki musiały jednak uznać wyższość Radomiaka Radom, z którym przegrali 0:3. W meczu o trzecie miejsce chełmski zespół wygrał 3:0 ze Stalą Salowa Wola i zgarnął brąz.

Niedźwiadek wystąpił w następującym składzie: Kuba Wereszczyński, Krystian Kilian, Kacper Suszczyk, Wiktor Urbański, Jakub Palec, Bartłomiej Gałan, Szymon Humin, Maciej Nafalski, Mateusz Kędzia, Tymon Wronka, Oliwier Koziński, Filip Hawryluk, Hubert Bis, Adrian Świrek, Olgierd Sędłak, Karol Fronc, Norbert Dec i Wojciech Mazurek. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here