Niedźwiadek w Tymbarku

Drugie i trzecie miejsce zajęły dziewczęta z Niedźwiadka Chełm w wojewódzkim finale turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na stadion o puchar Tymbarku.

Dziewczęta UKS Niedźwiadek Chełm wzięły udział w finałach wojewódzkich XXII edycji turnieju Z Podwórka na stadion o puchar Tymbarku w Międzyrzecu Podlaskim. Niedźwiadek startował w trzech kategoriach wiekowych: U-12 (roczniki 2010 i 2011), U-10 (2012-2013) i U-8 (2014-2015).

W kat. U-12 Niedźwiadek pokonał w grupie: 14:0 SP Majdan Stary, 15:0 SP Kodeniec oraz 7:0 SP Józefów. W ćwierćfinale dziewczęta z Chełma wygrały z SPS Białopole 7:0 a w półfinale uległy, po zaciętej walce 0:2 Unii Lublin – zwycięzcy turnieju. W meczu o 3 miejsce Niedźwiadek pokonał drużynę Suchowiczteam po rzutach karnych 2:1. Królem strzelców została Milena Lipczuk z Niedźwiadka z 22 bramkami. Brązowe medalistki grały w składzie: Anika Pulik, Lena Hurko, Milena Lipczuk, Weronika Łobocka, Weronika Michałowska, Wiktoria Ogórek, Amelia Ogórek, Natalia Strojna, Adela Szlichtyng, Antonina Urban (trener – Sławomir Kuźmicki).

Jeszcze lepiej spisały się dziewczęta z roczników 2012-2013 (U-10). W grupie wygrały: 5:1 z Piątką Plus Biała Podlaska, 5:1 z Sawinem oraz zremisowały 0:0 z Bystrzejowicami. W ćwierćfinale pokonały 2:0 Leśną Podlaskę a w półfinale 1:0 Bystrzejowice. W finale uległy nieznacznie 0:2 Suchowicztaem i ostatecznie zajęły drugie miejsce. Chełmska drużyna zagrała w składzie: Daria Berberig, Julia Chromik, Jagoda Ciebiera, Emilia Duliasz, Milena Gajewska, Karolina Klejna, Julia Rożek, Pola Sobczuk (trener – Urszula Grzywna).

W kat. U-8 Niedźwiadek natomiast pokonał 8:0 Sławacinek i przegrał 0:3 z Podhorcami. W ćwierćfinale uległ 0:4 drużynie z Mircza. Skład Niedźwiadka: Emilia Stępień, Amelia Dąbrowska, Natalia Kiermacz, Zuzanna Romaniuk, Klaudia Panasiuk, Julia Pendel, Hanna Skóra, Dagmara Kuniec, Aleksandra Trendak, Maja Mazur (trener – Urszula Grzywna). (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here