Niegodziwiec

„Krótkie jego życie będzie”, „karma wraca ze zdwojoną siłą” – to jedne z łagodniejszych komentarzy internautów na wieść o skradzionej z apteki na „Gwarku” puszce z datkami dla chorej dziewczynki.


W aptece „Na Gwarku” od jakiegoś czasu zbierano datki na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnej dziewczynki. Klienci apteki mogli wrzucać pieniądze do puszki ustawionej na ladzie. Trudno uwierzyć, że jakiś niegodziwiec połakomił się na pieniądze przeznaczone na pomoc dla chorego dziecka. A jednak. Pracownicy apteki potwierdzają, że 7 lutego doszło do takiej kradzieży.

– Klient poprosił o pewien lek, a gdy koleżanka odwróciła się na chwilę, aby go podać, mężczyzna zabrał z lady puszkę i uciekł – opowiada jedna z farmaceutek pracujących w aptece.

Do tej sytuacji odniósł się na Facebooku jeden z chełmskich internautów. „Nie pozdrawiam typa, który z apteki na os. Gwarek ukradł puszkę z pieniędzmi dla chorej niepełnosprawnej dziewczynki. Ciesz się, że w porę uciekłeś. Tfuu!”. Ten wpis wywołał burzliwą dyskusję. Internauci byli oburzeni zachowaniem złodzieja: „W sądzie ostatecznym będzie zwrócone po stokroć…”, „Co za debil”, „Karma wraca ze zdwojoną siłą!”, „Krótkie jego życie będzie”, „Szkoda, że go nikt na Słonku tego frajera nie dopadł”. (mo)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here