Niepotrzebne mocowania szpecą centrum

System zarządzania ruchem, w ramach którego przebudowano sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ul. Krakowskie Przedmieście z ul. Wieniawską, powstał w Lublinie już pięć lat temu. Jednak stare mocowania sygnalizatorów szpecą to miejsce do dzisiaj.


Podczas budowy nowych świateł na tym skrzyżowaniu zastosowano klasyczny montaż sygnalizatorów na specjalnych słupach i masztach. Wcześniej były zaś one zamocowane do metalowych linek rozciągniętych między znajdującymi się w pobliżu kamienicami. No i zostały.

Okazuje się, że ich pozostawienie to błąd wykonawcy realizującego przebudowę sygnalizacji. Urzędnicy obiecują, że w marcu stare mocowania zostaną usunięte. – Linki na skrzyżowaniu ul. Krakowskie Przedmieście i Wieniawskiej są faktycznie pozostałością po przebudowie sygnalizacji świetlnej, wówczas nie zostały zdjęte przez wykonawcę zadania.

Linki te będą zdemontowane do końca marca, przy okazji prac przeglądowych – zapewnia Grzegorz Jędrek z biura prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.
Marek Kościuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here