Nikola jedzie na mistrzostwa

Marzeniem każdego sportowca jest reprezentowanie swojego kraju na zawodach najwyżej rangi. Tego zaszczytu już niebawem dostąpi zaledwie 14-letnia, najmłodsza reprezentantka Cementu Gryf Chełm Nikola Skórska z Włodawy.

Dzięki udanym startom w ubiegłorocznym i tegorocznym sezonie Nikola została powołana do reprezentacji Polski na zbliżające się mistrzostwa Europy młodziczek (U15), które w dniach 27-30 czerwca odbędą się w Krakowie. Podopieczna Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa, prezentując wysoką formę wypełniła kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych rangą imprez młodzików.

Do największych osiągnięć uczennicy SP nr 3 we Włodawie można zaliczyć: pierwsze miejsce w ogólnopolskim turnieju zapaśniczym w Olsztynie, drugie w międzynarodowym turnieju zapaśniczym oraz pierwsze w międzywojewódzkich mistrzostwach Polski. W tym roku Nikola Skórska będzie kolejną zawodniczką Cementu Gryf reprezentującą barwy Polski. Nikola zapasy uprawia od 5 lat, a jej pierwszym trenerem był Jacek Chęć. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here