Nikt na nudę narzekać nie będzie

W najbliższą sobotę (22 lutego) SKENDE odwiedzi magiczna Wróżka w towarzystwie bajkowych przyjaciół. Razem z Królewną, Śnieżynką, Dzwoneczkiem oraz Zakręconym Klaunem zorganizują niezapomniany bal karnawałowy dla dzieci.


Bal rozpocznie się w samo południe i potrwa do 15:00. Na dzieci czekać będą aktywności wymyślone przez bajkowych bohaterów, m.in. czekoladowy taniec w Krainie Roztańczonych Węży oraz zabawy zimowe poprowadzone przez Księżniczkę, zabawy z kolorowym spadochronem wymyślone przez Wilka, Bajkowa Orkiestra, która zagra razem z Dzwoneczkiem.

Karnawałowy bal u Wróżki to doskonała okazja do zabawy dla całej rodziny, nie tylko dla dzieci. Podczas wydarzenia odbędą się także konkurencje angażujące dorosłych, m.in.: skoki w podwójnych workach, przeciąganie liny i wiele innych. Zabawy poprowadzi animator, który wyjaśni zasady i nie pozwoli, aby tego dnia ktokolwiek się nudził.

Przez cały czas trwania wydarzenia będzie można skorzystać z dmuchanego placu zabaw, gdzie dostępne będą zjeżdżalnie, wydzielone miejsce do skakania, tor przeszkód oraz suchy basen z kulkami.

Amatorom budowania na pewno do gustu przypadną mega klocki oraz specjalne elastyczne patyczki „bamb”, które pozwolą na skonstruowanie efektownych budowli. Będę też warsztaty plastyczne z robienia masek karnawałowych oraz malowanie buziek.

Na wszystkich czeka także darmowa wata cukrowa oraz popcorn! Dodatkowe atrakcje będą dostępne w godzinach od 11:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here