Nissan Navara w wersji limitowanej

Elegancki, solidny i praktyczny – taki jest Nissan Navara w wresji Trek-1°. Czarne rury stylizujące, reflektory punktowe w technologii LED, 18-calowe czarne felgi ze stopów metali lekkich oraz przegroda i osłona skrzyni ładunkowej w wyposażeniu standardowym, a także dwa kolory nadwozia do wyboru to jego znaki rozpoznawcze. Ceny tego wyjątkowego pick-upa w Polsce zaczynają się od 178 620 zł.

Nissan wprowadza na polski rynek nową wersję specjalną obsypanego nagrodami pick-upa Navara z rozbudowanym wyposażeniem dodatkowym uzupełniającym bogatą standardową specyfikację. Navara jest aktualnym Międzynarodowym Pick-upem Roku. Samochód zasłużył sobie na ten tytuł wszechstronnymi możliwościami terenowymi oraz znakomitymi osiągami zarówno na utwardzonych nawierzchniach, jak i poza nimi. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom zapewniającym poczucie panowania nad pojazdem jest on doskonałym partnerem zarówno w pracy, jak i w czasie wyjazdów rekreacyjnych. Navara Trek-1° jest m.in wyposażona w czarne boczne listwy ozdobne, czarne 18-calowe, sześcioramienne felgi ze stopów metali lekkich oraz nową, elegancką osłonę skrzyni ładunkowej. Czarna lub biała osłona jest wykonana z wysokogatunkowego, wytrzymałego tworzywa i zamocowana na zawiasach przy tylnej ściance kabiny. Lista wyposażenia opcjonalnego wersji Trek-1° obejmuje między innymi skórzaną tapicerkę oraz podgrzewane fotele, z regulacją w ośmiu kierunkach w przypadku fotela kierowcy. Dostępny jest również szyberdach, hak holowniczy, blokada mechanizmu różnicowego oraz pełnowymiarowe koło zapasowe. Klienci mogą wybrać pomiędzy sześciobiegową przekładnią manualną lub siedmiobiegową automatyczną, w połączeniu z silnikiem Diesla 2,3 litra z podwójną turbosprężarką, generującym moc 190 KM. Standardem jest dołączany napęd na cztery koła.
Ceny auta kształtują się na poziomie 178 620 zł brutto dla wersji z manualną skrzynią biegów oraz 183 620 zł brutto dla odmiany z przekładnią automatyczną.