Nissan uchyla rąbka tajemnicy

Imponujące, komfortowe oraz naszpikowane nowoczesną technologią cyfrową wnętrze nowego Qashqaia wyznacza, według Nissana, nowy standard w segmencie i oferuje wyrazistą stylistykę, a także funkcjonalność na poziomie klasy premium.

Nowy Nissan Qashqai oferuje najwyższej klasy wzornictwo w zestawieniu z zaawansowanymi technologiami pokładowymi, które obejmują m.in. ekrany wysokiej rozdzielczości, wyświetlacz przezierny dla kierowcy i bezprzewodowe ładowanie telefonu. Blisko piętnaście lat doświadczeń w sprzedaży tego modelu umożliwiło zespołom projektantów i inżynierów Nissana zebranie opinii milionów użytkowników. Dzięki nim najnowsza generacja modelu Qashqai jest najbardziej bezkompromisowa i najpełniej koncentruje się na użytkowniku.

Zaawansowane technologie Nissan Intelligent Mobility są na wyciągnięcie ręki, żeby nie powiedzieć palca kierowcy, a wszystkiemu przyświeca naczelna zasada komfortu i jakości.

Nowe materiały klasy premium, inteligentne funkcje i przemyślane szczegóły tworzą nową jakość wnętrza, w którym w każdym calu nowoczesna stylistyka idzie w parze z praktycznością. Matthew Weaver, wiceprezes Nissan Design Europe mówi.

– Nowy Nissan Qashqai jest doskonałym połączeniem wyrazistej stylistyki i odpowiedzi na oczekiwania klientów. Ich potrzeby wskazały na elementy, na których najbardziej się skupiliśmy, a śmiałe obietnice z naszej strony trafiły w najbardziej wyśrubowane oczekiwania. W modelu Qashqai trzeciej generacji weszliśmy na wyższy poziom, proponując klientom praktyczny samochód godny klasy premium.

Ceny nowego Qashqaia powinniśmy poznać już wkrótce.