Nowa dyrektor od funduszy

Magdalena Filipek-Sobczak żegna się z funkcją dyrektora Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym (RPO). Od dziś kluczowym departamentem w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego ma kierować Anna Brzyska, która przez dwa ostatnie lata była dyrektorem Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a wcześniej pracowała na kierowniczych stanowiskach w departamentach EFS i zdrowia.

Decyzje o zmianach w departamentach rozliczających unijne dotacje miały zapaść pod koniec ubiegłego tygodnia na tzw. małym Zarządzie. Jego członkowie na czele z marszałkiem Jarosławem Stawiarskim postanowili, że Magdalena Filipek-Sobczak, która w RPO na początku grudnia ubiegłego roku zastąpiła Iwonę Nakielską, wróci do Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Najważniejszym departamentem kierować będzie zaś Anna Brzyska, która świetnie sprawdziła się w Departamencie Wdrażania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Brzyską zastąpi z kolei Piotr Budyńczuk, dotychczasowy kierownik w Oddziale Naboru i Oceny Projektów Departamentu Wdrażania EFRR. LB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here