Nowi najemcy i przestrzenie w SKENDE

SKENDE poszerza swoją ofertę handlową. W piątek w centrum przy Al. Spółdzielczości Pracy, gdzie mieści się także IKEA, działalność uruchomiły: sklep Monnari, restauracja Zahir Kebab oraz lodziarnia „U Lodziarzy”. W grudniu dołączy też ECCO Outlet. Ale to nie wszystko, po zakupach klienci mogą zrelaksować się w niedawno otwartym miejscu spotkań – Szwedzkim Stole, który kusi pyszną kawą, goframi oraz licznymi warsztatami kulinarnymi.


Do licznej grupy sklepów z odzieżą dołączyła polska marka Monnari, oferująca ponadczasowe i eleganckie ubrania, dodatki i torebki dla kobiet. Niepowtarzalność jej asortymentu polega na limitowanych kolekcjach przygotowanych przez doświadczonych projektantów. Butik zlokalizowany jest przy sklepie H&M.

W sferze gastronomii SKENDE także wzbogaciła się o nowych najemców. Miłośnicy tureckich przysmaków będą mogli spróbować dań orientalnej kuchni w restauracji Zahir Kebab, która oprócz najbardziej popularnych i znanych przez wszystkich kebabów serwowała będzie także inne tradycyjne dania. Lokal znajduje się przy sklepie Czas na Herbatę.

Z kolei smakosze lodów produkowanych z naturalnych składników dobrej jakości, znajdą swoje ulubione desery w lodziarni „u Lodziarzy”. Specjalnie zaaranżowane stoisko znajduje się na pasażu, niedaleko Perfumerii Douglas.

To nie koniec nowości. W październiku grono najemców SKENDE powiększył także sklep Media Expert, należący do największej sieci elektromarketów w Polsce. Klienci zyskali jeszcze większy wybór sprzętu RTV, AGD, komputerów i smartfonów. Sklep otwarty został w pasażu zewnętrznym, niedaleko TK Maxx oraz sklepu ABRA.

Już w grudniu w centrum handlowym pojawi się też ECCO Outlet, w którym na Klientów będą czekały rabaty nawet do -80 %. – Stale pracujemy nad poszerzeniem oferty naszego centrum handlowego. Staramy się, aby była ona odpowiedzią na oczekiwania klientów. Dlatego cieszę się, że możemy powitać nowych najemców. SKENDE to jednak nie tylko sklepy i punkty usługowe, ale także przestrzenie, które z założenia mają służyć mieszkańcom Lublina do spędzania czasu

z bliskimi, realizowania pasji i kreatywnych pomysłów – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor centrum handlowego SKENDE Shopping.

Centrum od początku istnienia rozwija misję tworzenia miejsca spotkań, dlatego można tu znaleźć bogatą listę atrakcji dla dzieci, ale także i dorosłych.

Od niedawna działa Szwedzki Stół – przestrzeń, łącząca w sobie kawiarnię i profesjonalne studio kulinarne, gdzie każdy ma okazję zorganizować swoje prywatne lub biznesowe wydarzenie. Na co dzień można tu zjeść gofry, naleśniki i wypić kawę z lokalnej palarni, a także wziąć udział w warsztatach kulinarnych, prowadzonych przez profesjonalnych szefów kuchni i lubelskich blogerów.