Nowy cennik w kinie Morskie Oko

Od 4 września w kinie Morskie Oko w Krasnymstawie obowiązuje nowy, uproszczony cennik biletów na filmy: bilet normalny kosztuje 18 zł niezależnie od formatu wyświetlanego filmu, ulgowy – 15 zł, a grupowy, rodzinny i z Kartą Dużej Rodziny – 13 zł.

– Zmiana cen podyktowana jest nowymi warunkami wyświetlania filmów ze strony dystrybutorów filmowych – mówi Damian Kozryski, dyrektor KDK. Pozostałe informacje na temat biletów: bilet normalny – bez żadnych ulg, bilet ulgowy – przysługuje po okazaniu ważnej legitymacji: dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 lat, studentom Uniwersytetu III Wieku oraz seniorom po 60 roku życia, a także osobom niepełnosprawnym, bilet grupowy – przysługuje zorganizowanym grupom szkolnym i przedszkolnym liczącym minimum 15 osób (do każdej grupy 1 opiekun na 15 osób gratis) oraz zakładom pracy dla grup liczących minimum 10 osób, bilet rodzinny – przysługuje rodzicom z dziećmi na seanse filmów dla dzieci i familijnych oraz posiadaczom Karty Dużej Rodziny na wszystkie filmy (cena biletu jest ceną od osoby, a nie od całej rodziny).

Kasa biletowa jest czynna od wtorku do niedzieli w godzinach 14:30-20:00. Bilety można również kupować on-line na stronie www.bilety.krasnystaw.pl (k)