Nowy samochód w starym roku

Ruszyła wyprzedaż samochodów marek Alfa Romeo, Fiat, Jeep i Abarth z roku produkcji 2019. Akcja wyprzedażowa obejmuje modele osobowe znajdujące się w polskich salonach, które teraz dostępne są z rabatami nawet do 44 000 złotych.

FCA ogłasza wyprzedaż rocznika 2019. Akcja obejmuje wszystkie marki samochodów osobowych należące do grupy: Alfa Romeo, Fiat, Jeep oraz Abarth i jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Obniżki cen wynoszą do przeszło 40 000 złotych i dotyczą aut dostępnych od ręki w polskich salonach. Od nowego roku na terenie Unii Europejskiej zacznie obowiązywać zaostrzona norma emisji dwutlenku węgla. Eksperci prognozują, że zmiana przepisów pociągnie za sobą podwyżkę cen samochodów.

W obliczu tych zmian klienci indywidualni i biznesowi powinni rozważyć zakup nowego auta jeszcze w starym roku. Taka decyzja w końcówce 2019 r. przyniesie liczne wymierne korzyści: brak ryzyka zmiany ceny od stycznia 2020 r. związanego z nową normą emisji CO2, brak oczekiwania na pojazd dostępny od ręki na placu dealerskim i atrakcyjny rabat wyprzedażowy.

Ten ostatni jest naprawdę kuszący: w przypadku bestsellerowej rodziny Fiata Tipo wynosi do 10 000 złotych, kultowa 500 jest tańsza nawet o 7000 zł, a rodzinny 500L do 15 000 zł. Przy zakupie pięknego sedana Alfa Romeo Giulia, Klienci zaoszczędzą teraz do 40 000 zł, a przy wyborze najszybszego seryjnego SUV-a na rynku, Stelvio, nawet do 44 000 zł.

Miłośnicy legendarnych Jeepów również mogą liczyć na konkretne obniżki: cena kompaktowego Renegade z rocznika 2019 spadła nawet o 15 000 zł, a dzielnego Compassa wyprodukowanego w zeszłym roku nawet o 25 000 zł. Pełna oferta wyprzedażowych znajduje się w wirtualnym salonie na stronach internetowych: salon.fiat.pl, salon.alfaromeo.pl, salon.jeep.pl i salon.abarth.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here