Nowy sponsor i nowy zawodnik

W poniedziałkowy wieczór w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się prezentacja zespołu Motoru. W imprezie udział wzięli także najmłodsi adepci futbolu w lubelskim klubie

Oj, działo się w ubiegłym tygodniu w lubelskim Motorze! Nasz trzecioligowiec, którego pierwszy wiosenny mecz z Sołą Oświęcim został przełożony na 29 marca, pozyskał nowego sponsora. Znacząco wzmocniona została także kadra drużyny.
Sponsorem Motoru została firma bukmacherska forBET. Umowa współpracy została podpisana na najbliższy rok. Jest ona podzielona na kwotę stałą, które będzie wpływać na konto klubu oraz kwotę zmienną, uzależnioną od tego, jak wielu kibiców lubelskiego klubu zostanie klientami firmy i jakie zakłady będą zawierać.
Z kolei nowym zawodnikiem „żółto-biało-niebieskich” został 25-letni chorwacki pomocnik Slaven Juriša. Do Motoru trafił na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu z ekstraklasowego Górnika Łęczna. W barwach łęczyńskiego klubu Juriša zagrał jesienią w 4 meczach ligowych (1 bramka) oraz 2 spotkaniach Pucharu Polski.