O bezpieczeństwie wiedzą wiele

W Zespole nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie odbyły się eliminacje powiatowe ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla szkół podstawowych. Jak w latach ubiegłych triumfowała ekipa gospodarzy.

Nad prawidłowością przebiegu turnieju czuwali policjanci: asp. Tomasz Kowalik oraz mł. asp. Grzegorz Jaremek. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn ze szkół podstawowych powiatu krasnostawskiego.

W grupie młodszej najlepsza okazała się SP nr 3 w Krasnymstawie w składzie: Mateusz Olech, Adrian Traczyński, Nikola Kryżanowska i Oliwia Mazurek (opiekun – Paweł Haładyj), drugie miejsce zajęła SP nr 4 w Krasnymstawie, a trzecie SP w Krupem.

W grupie starszej również najlepsi okazali się uczniowie SP nr 3 w Krasnymstawie (Patryk Podgórski, Konrad Dziedzic i Krystian Galewski, opiekun – Paweł Haładyj), drugie miejsce zajęła SP nr 5 w Krasnymstawie, a trzecie SP w Krupem. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali uczniowie SP nr 3 w Krasnymstawie: Mateusz Olech oraz Konrad Dziedzic.

Organizatorzy zawodów: ZS nr 3 w Krasnymstawie, UKS „ Trójka” Krasnystaw przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Chełmie oraz Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here