Obradował zarząd z prezesami kół

17 lutego br. odbyło się plenarne posiedzenie Zarządu Okręgu PZW w Chełmie z udziałem Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Okręgowego Sądu Koleżeńskiego i prezesów kół wędkarskich.

Podczas obrad podsumowano działalność kół w 2018 roku na podstawie wyników rankingu działalności organizacyjnej. W rankingu kół zwyciężyło Koło PZW Sieja we Włodawie z wynikiem 87 pkt., a kolejne miejsca zajęły: 2. Wola Uhruska – 85 pkt., 3. Włodawa – 77 pkt.,

4. Krasnystaw Miasto – 74 pkt., 5. Wojskowe – 66 pkt., 6. ex aequo Chełm Miasto i Wodnik – po 65 pkt. Prezesom wymienionych kół wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy. Nagrodzono także najlepsze koła za działalność w zakresie ochrony wód przed kłusownictwem. Najlepsze wyniki w zwalczaniu kłusownictwa wędkarskiego osiągnęło Koło PZW Krasnystaw Miasto, zaś kłusownictwa rybackiego – Koło PZW w Urszulinie. Podczas obrad srebrną odznaką PZW nadaną uchwałą Zarządu Głównego PZW w Warszawie uhonorowano Krzysztofa Skibę, członka Zarządu Okręgu z Koła przy Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W trakcie obrad dyskutowano na tematy związane z zaśmiecaniem zbiorników retencyjnych położonych na obrzeżach Chełma, o działalności z młodzieżą w szkółkach wędkarskich oraz o zasadach weryfikacji wniosków o nadanie odznak honorowych i wyróżnień PZW. Prezes Zarządu Okręgu PZW w Chełmie Ryszard Kowalski przedstawił także informację o działaniach Zarządu w minionym roku.

Walne Zebranie Sprawozdawcze Koła Moczykije Integracja

Zarząd zaprasza członków koła na walne zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się 9 marca (sobota) o godz. 18.00 w Barze „Bingo” w Chełmie.

Najbliższe zebrania

Przypominamy, że 1 marca (piątek) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie członków Koła przy Zakładzie Karnym w Chełmie, zaś 3 marca (niedziela) o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta we Włodawie będą obradowali wędkarze z Koła Włodawa. (kd)