Odkryj w sobie piękno

Już wiosna, więc trzeba zadbać o swój wygląd. Wystartuj w konkursie „Odkryj w sobie piękno” i przejdź metamorfozę „totalną” oraz zdobądź cenne nagrody.

„Odkryj w sobie piękno” to konkurs organizowany przez Marzenę Bartosz, chełmską wizażystkę, a także Annę Omańską prowadzącą salon fryzjersko-kosmetyczny w Chełmie. Warto wziąć w nim udział, bo nagrody są atrakcyjne – „totalna” metamorfoza, czyli pełna stylizacja włosów, makijaż, a także zabieg pielęgnacyjny, torba na zakupy, karnet miesięczny na zajęcia fitness, brafitting wraz z bonem na bieliznę.

W konkursie mogą uczestniczyć panie w wieku od 18 do 55 lat mieszkające w Chełmie lub w miejscowościach sąsiednich (nie dalej niż 50 km od granicy z miastem). Uczestniczki metamerfoz zostaną wyłonione w drodze castingu przeprowadzonego na portalu Facebook: @Marzena Bartosz Makeup Artist. Kandydaturę należy zgłosić pod zamieszczonym tam zdjęciem konkursowym odpowiadając na pytanie „Dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać totalną metamorfozę?”.

Totalna metamorfoza wraz z profesjonalną sesją zdjęciową opublikowaną na łamach „Nowego Tygodnia”, którą przejdzie zwyciężczyni konkursu, warta jest 1000 zł. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej https://www.facebook.com/Marzena-Bartosz-MakeUp-Artist-277322352291480/. (opr. mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here