Odszedł właściciel stoku w Bobliwie

Wiesław Paluch, założyciel i właściciel stoku narciarskiego w Bobliwie, jednego z niewielu w województwie lubelskim, zmarł w nocy 19/20 kwietnia.

– Dziś w nocy odszedł właściciel Stoku Narciarskiego Bobliwo. Stworzył stok pomimo niewiary ludzi, że podoła. Ogromnie cieszyło go, że z jego stoku co roku korzystają ludzie, którzy tak jak on kochają narciarstwo. Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu Śp. Wiesława Palucha za ten sezon – czytamy na facebooku Stoku Bobliwo. Pod informacją o śmierci właściciela stoku pojawiło się wiele wzruszających komentarzy. Oto kilka z nich:
„Od 4 roku życia jeździłam tam na nartach, a potem na snowboardzie.

Pan Wiesław był życzliwym, ciepłym, pełnym poczucia humoru i radości człowiekiem. Teraz mam lat 17. Zawsze zapytał: Jak leci? Będzie mi tego brakować. Spoczywaj w pokoju”.
„Mimo krótkiego pobytu w tych okolicach, dał się Pan poznać jako wspaniały, ciepły, gościnny i z poczuciem humoru człowiek. Wyrazy współczucia dla rodziny.”
„Bardzo sympatyczny człowiek. Miło będę go wspominać” czy np. „Dzięki Pana pasji mogłam się uczyć jazdy na nartach i desce…”. (fot. Stok Bobliwo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here