Oferta lubelskich deweloperów SIERPIEŃ 2016

Dobiegają końca wakacje. Dla lubelskich deweloperów letnia kanikuła nie okazała się czasem straconym. Już dawno tak wiele nie działo się na naszym rynku nieruchomości!
Jedni kończą inwestycje i oddają już klucze nabywcom, inni dopiero co rozpoczęli budowy.
Już dzisiaj wiadomo, że deweloperzy rok 2016 zakończą z dużo lepszymi wynikami niż poprzedni. Wzrost na poziomie 10 czy nawet 15 procent nikogo już nie zdziwi. Duża w tym zasługa programu MDM, który bił od dłuższego czasu rekordy popularności do tego stopnia, że na początku lipca wyczerpana została pula na dofinansowanie już na rok 2017!
Ważne też, że z każdym rokiem mieszkańcy Lublina zarabiają co raz więcej, co w dużej mierze przekłada się na to, że szybciej mogą realizować marzenia o własnym „M”. A jest w czym wybierać!
Oferta lubelskich deweloperów jest niezwykle bogata. Dzisiaj bez problemów możemy kupić mieszkanie w środmieściu, zielonych dzielnicach – (LSM i Czuby), a także na obrzeżach miasta. Wszystko zależy od naszych upodobań i zasobności naszej kieszeni. Średni koszt mieszkania w Lublinie o powierzchni 30-69 mkw, czyli tego najbardziej poszukiwanego obecnie metrażu kształtuje się na poziomie 5105 zł za metr kwadratowy i nieznacznie, bo o 50 złotych, wzrósł od stycznia tego roku.
Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi ofertami w Lublinie.  KB

Aussie Development
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. Strzeszewskiego 17/U1,
tel. 81 441 83 30, 609 256 070,
781 500 685
www.zielone-zacisze.eu

Osiedle Zielone Zacisze Lublin Ponikwoda
Zielone Zacisze to nowoczesne zamknięte osiedle nad zielonym wąwozem w sąsiedztwie ogrodów działkowych o oryginalnej architekturze i wysokim standardzie wykończenia, z wygodnym i bezpiecznym ogrzewaniem miejskim (LPEC). Budynek zaopatrzony jest w windy z dojazdem do poziomu -2, gdzie znajdują się miejsca postojowe i piwnice.
Słoneczne mieszkania o powierzchni od 42 do 83 mkw są niezwykle funkcjonalne. Budynek cechuje się atrakcyjnym położeniem zarówno pod względem estetycznym, jak i komunikacyjnym. Z osiedla mamy doskonały dojazd do centrum. Atuty Zielonego Zacisza to konkurencyjne ceny, bezpieczna forma płatności, własność hipoteczna.

Gala Dom
Lublin, ul. Fabryczna 2,
tel. 81 445 05 05, 695 848 804
www.galadom.pl

Foksal, ul. Firlejowska 2
Zespół trzech budynków wielorodzinnych w rejonie ulicy Łęczyńskiej i Firlejowskiej, blisko centrum miasta, w spokojnej, zielonej okolicy, W ofercie znajdują się atrakcyjne mieszkania: 2– oraz 3-pokojowe o powierzchni od 41 do 65 mkw. Teren osiedla zostanie ogrodzony i całkowicie zagospodarowany – zaprojektowano wydzieloną strefę miejsc postojowych, miejsca dla rowerów, a także dużo ilość zieleni oraz plac zabaw.

KS Development
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. Lubartowska 68a/1,
tel. 81 533 30 30, 510 990 201
www.ksdevelopment.pl

Na swoim – Droga Męczenników Majdanka
Na swoim to nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny. W budynku znajdzie się 45 lokali mieszkalnych wraz z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Inwestycję wyróżnia przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Inwestycja dedykowana głównie dla młodych rodzin, szukających swojego pierwszego „M”.
Zapraszamy do skorzystania z oferty! Szczegółowe informacje na www.naswoim.lublin.pl Termin realizacji IV kwartał 2017.

Szewska 7
Szewska 7 to inwestycja usytuowana w samym sercu Lublina, w obrębie Starego Miasta. Ten czteropiętrowy budynek to idealne miejsce do zamieszkania. Połączenie nowoczesności z klasyką, ponadczasowa elegancja to doskonała lokata kapitału. W ofercie znajduje się 40 mieszkań jedno-, dwu-, trzy– lub czteropokojowych o pow. 31-66 mkw. Dla mieszkańców oraz ich gości zaprojektowano miejsca postojowe zarówno w parkingu podziemnym, jak i na zewnątrz budynku.
Termin realizacji IV kwartał 2016. Więcej na www.szewska7.pl

TBV
Biuro sprzedaży:
Lublin, ul. Nałęczowska 30,
tel. 81 533 55 44,
www.tbv.pl

Pana Balcera 6b
W jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Lublina. – LSM –powstaje nowa inwestycja – Pana Balcera 6B. Nowa inwestycja to 11-kondygnacyjny budynek, w którym znajdziemy mieszkania 1-,2-,3-pokojowe (od 31 do 61 m kw.), a także lokale usługowe w części parterowej budynku. Elegancko wykończone korytarze oraz reprezentacyjne lobby wraz z recepcją to wizytówka budynku. Ceny mieszkań od 5600 zł/mkw. Termin realizacji: koniec marca 2018 r.

Wikana S.A.
Lublin, ul. Cisowa 11,
tel. 81 444 64 80, 81 444 64 62
www.wikana.pl

Misjonarska 12
Misjonarska 12 to zespół trzech stylowych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie. Elewacja w jasnej kolorystyce nada im przytulny i kameralny charakter. W każdym budynku powstanie siedem mieszkań o powierzchni od ok. 37 do blisko 67 mkw. Wśród nich będą lokale dwu-, trzy-, cztero– i pięciopokojowe. Każde mieszkanie będzie miało również balkon lub stylową loggię oraz przynależne miejsce postojowe. Dopełnieniem Misjonarskiej 12 będzie starannie zagospodarowane najbliższe otoczenie. Przy budynkach powstaną alejki dla pieszych uzupełnione ławeczkami, zielone trawniki z nasadzeniami oraz plac zabaw dla dzieci. Część terenu zostanie przeznaczona również na parkingi oraz miejsca dla rowerów, a właściciele czworonogów będą mogli korzystać z wybiegu dla psów.

Osiedle Sky House, ul. Jana Pawła II
W drugim etapie inwestycji powstaną dwa budynki z 111 mieszkaniami o różnorodnych metrażach i rozkładach. Najmniejsze spośród nich będą miały ok 31 mkw., a największe – ponad 74 mkw. Częścią każdego z nich będzie balkon lub loggia. Budynki B2 oraz B3 zostały zaprojektowane tak, aby komponowały się ze wcześniejszym etapem osiedla. Swój nowoczesny wygląd będą zawdzięczały kontrastowej, biało-szarej elewacji oraz podziałowi na dwa segmenty o zróżnicowanej wysokości. Niższe będą się składały z sześciu kondygnacji nadziemnych, a wyższe – z dziewięciu. Sprawną komunikację pomiędzy wszystkimi piętrami zapewnią cichobieżne windy. Umożliwią także wygodny dostęp do podziemnej kondygnacji, na której zaprojektowano wielostanowiskowy garaż oraz komórki lokatorskie. Przewidziane zostały także ogólnodostępne parkingi zewnętrzne z 62 miejscami postojowymi.

Miasteczko WIKANA, ul. Relaksowa/Kasztelańska/Bartnicza
Miasteczko Wikana w najnowszym etapie inwestycji – B13 – oferuje dwadzieścia trzy budynki jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni od 144 mkw. do 232 mkw. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim nowoczesna architektura i prostota stylu, wzbogacona o designerskie dodatki. Elegancja oraz prestiż inwestycji widoczny jest w starannym wykończeniu budynków. Jasne, stonowane kolory, detale ze szkła i drewna użyte w elewacji są stylowym dopełnieniem tworzącym przemyślaną całość. Koncepcja zagospodarowania zieleni, uwzględniająca potrzeby przyszłych mieszkańców, pozwala na aktywny wypoczynek i relaks w zaciszu osiedla. Starannie zaprojektowany rozkład mieszkań daje poczucie prywatności oraz komfort użytkowania. Dodatkowo pozwala na zaadaptowanie mieszkania w indywidualny sposób. Nabywcy mają możliwość zgłoszenia swoich sugestii dotyczących rozkładu mieszkań w trakcie realizacji inwestycji. Dzięki temu mieszkania nabierają niepowtarzalnego charakteru i są tworzone z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców.

Osiedle Marina, ul. Nałkowskich/Żeglarska/Słomkowskiego
Kompleks 12 budynków mieszkalnych o zróżnicowanej zabudowie, które zlokalizowane będą w obrębie ulic Żeglarskiej, Słomkowskiego oraz Nałkowskich.
Obecnie realizowana jest budowa kolejnych dwóch trzypiętrowych budynków wielorodzinnych. W każdym z nich znajdzie się 51 mieszkań o powierzchni od 33 mkw. do 74 mkw. z ustawnymi balkonami oraz funkcjonalnymi piwnicami. Dla wygody mieszkańców w budynkach zostaną zamontowane windy. Znajdzie się tu również naziemny i podziemny parking z miejscami postojowymi.
Nowoczesna bryła i jasna elewacja, przełamana akcentami w żywych kolorach, to elementy charakterystyczne tej inwestycji, które podkreślają elegancję i nowoczesność Osiedla Marina.
Osiedle Marina wyróżnia niepowtarzalna lokalizacja – sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego.
Willowa II Sp. z o.o.
Lublin, ul. Gęsia 23/23,
tel. 81 742 68 73
www.willowa2.pl

Osiedle Morwowa
Nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy, powstający u zbiegu ulic Wojciechowskiej i Morwowej to znakomita propozycja dla osób, którym zależy na komforcie, wygodzie i atrakcyjnej lokalizacji.
Bardzo dobre skomunikowanie z innymi częściami Lublina, wysoki standard wykończenia budynków zgodnie z najnowocześniejszymi i innowacyjnymi standardami technologicznymi to niewątpliwie najważniejsze atuty tej inwestycji. Przyszli nabywcy będą mogli cieszyć się również doskonałym dostępem do lokalnej infrastruktury – transportu publicznego, szkół, uczelni oraz punktów handlowych i usługowych.
W pierwszym etapie realizacji powstaje sześciopiętrowy budynek o siedmiu kondygnacjach nadziemnych i dwóch kondygnacjach podziemnych. Oferta obejmuje 62 lokale mieszkalne, w których znajdują się zarówno funkcjonalne kawalerki o powierzchni 30 mkw., jak i przestronne mieszkania do 130 mkw. Deweloper zapewnia również komfortowe warunki do prowadzenia własnej działalności. W ramach inwestycji powstanie 11 lokali usługowych o wysokim standardzie. Not. KB