Ogień zabrał pracę

Do tej pory to on służył fachową pomocą i radą swoim klientom, a teraz sam potrzebuje wsparcia. 11 marca wieczorem w Kalinówce spłonął warsztat samochodowy Pawła Łuszczaka, pozbawiając go pracy i źródła dochodów. Z pomocą ruszyli znajomi, którzy zorganizowali zbiórkę na odbudowę warsztatu na portalu zrzutka.pl. Pomóc może każdy z nas.

– Doskonały fachowiec, ale przede wszystkim miły i uczynny człowiek. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i nie do zrobienia. Wszystkie problemy były rozwiązywane błyskawicznie, dokładnie i na czas – tak o Pawle Łuszczaku, który w podlubelskiej Kalinówce prowadzi warsztat samochodowy „AUTODOCTOR” mówią jego klienci.

11 marca, około godz. 19 w jego warsztacie wybuchł pożar. Strawił kilkanaście czekających na naprawę samochodów i sam budynek warsztatu. Straty oszacowano na około 250 tys. zł (informowaliśmy o tym w poprzednim numerze – przyp. aut.)

– Najgorsze w tym wszystkim je to, że zostałem pozbawiony pracy i źródła utrzymania – mówi pan Paweł.

Z pomocą przyszli znajomi sympatycznego i cenionego mechanika, którzy za pośrednictwem portalu zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę na odbudowę jego warsztatu, zakup niezbędnych narzędzi oraz rekompensatę za zniszczone i uszkodzone auta klientów.

Wspomóc pana Pawła można na stronie zrzutka.pl/8a5trw. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here