Ogniwo drugie wśród klubów z lubelskiego i podlaskiego

Niedźwiada w powiecie lubartowskim, gościła najlepszych zawodników województwa lubelskiego i podlaskiego rywalizujących w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w tenisie stołowym. Drugie miejsce w klasyfikacji klubowej przypadło ekipie Ogniwa Chełm.


Ogniwo Chełm na mistrzostwach reprezentowali: Wiktoria Piasecka, Lena Romanowska, Julia Tatysiak, Jonatan Piasecki, Adam Szczurowski i Przemysław Kalinowski. W grach pojedynczych dziewcząt Julia Tatysiak sklasyfikowana została na piątym miejscu. Lena Romanowska była siódma, a Wiktoria Piasecka trzynasta. Wśród chłopców drugie miejsce zajął Adam Szczurowski, trzeci był Przemysław Kalinowski, a Jonatan Piasecki zajął miejsce trzynaste.

W grach podwójnych obie nasze drużyny zajęły wysokie, drugie miejsca. Srebro zdobyły Romanowska i Tatysiak oraz Kalinowski i Szczurowski. Siódme miejsce zajęła para Wiktoria Piasecka i Antonina Borzęcka z STS Lublin. Jonatan Piasecki w duecie z Jakubem Gozdalem z STS Lubartów ukończyli zawody na piątej lokacie.

– Jeżeli chodzi o wszystkie kluby, tutaj prym wiodła Ósemka Białystok. Mają brązowego medalistę mistrzostw Polski młodzików, Kacpra Perkowskiego, z którym nikomu nie udało się wygrać. W grze podwójnej także zrobił przewagę nad naszą drużyną – podsumowuje występ prezes Ogniwa Chełm Jerzy Czarnecki. Na uwagę zasługuje fakt, iż chełmski klub, drugi w klasyfikacji drużynowej zawodów, okazał się jednocześnie najlepszy wśród wszystkich klubów z województwa lubelskiego. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here