Ogniwo ma nowego trenera

Występujące w chełmskiej lidze okręgowej Ogniwo Wierzbica ma nowego trenera. Tomasza Ciechońskiego, który objął drużynę w zimowej przerwie minionego sezonu, zastąpił 36-letni Krzysztof Bodziak, były zawodnik Górnika Łęczna, Motoru Lublin, czy Chełmianki Chełm.


Ogniwo Wierzbica ma już trzeciego trenera w ciągu niespełna jednego roku. Przed ubiegłym sezonem drużynę prowadził Sławomir Skorupski, który po rundzie jesiennej zrezygnował z pełnionej funkcji. Jego obowiązki w trybie awaryjnym przejął grający zawodnik Ogniwa, Tomasz Ciechoński. Zespół z Wierzbicy pod jego wodzą wiosną zdobył 24 punkty, wygrywając 7 spotkań, 3 remisując i doznając dwóch porażek.

Działacze Ogniwa podziękowali Ciechońskiemu za wysiłek i zaangażowanie w rundzie rewanżowej i zatrudnili nowego szkoleniowca. Został nim 36-letni Krzysztof Bodziak, były zawodnik Górnika Łęczna, Motoru Lublin, czy Chełmianki Chełm. Bodziak na co dzień pracuje w Akademii Górnika jako trener od przygotowania motorycznego. Jest drugim szkoleniowcem z Łęcznej, zatrudnionym w klubie z Wierzbicy. Drużynę juniorów Ogniwa, która gra w Lidze Wojewódzkiej, prowadzi Karol Sobów. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here