Ogniwo na podium

FRASSATI FAJSŁAWICE – OGNIWO WIERZBICA 1:1 (0:1)
0:1 – Gałecki (20), 1:1 – Chruściel (80).


OGNIWO: Zagraba – Bonat, Ciechoński, Siwek, Sobczuk, Remiś, Chlebiuk, Szanfisz, Gałecki, Bąk, Skrochocki. Trener – Sławomir Skorupski.

FRASSATI: Mazur – Ł. Pluta (60 Madeja), P. Przebirowski, K. Błaziak, M. Baran, K. Pluta (60 Krakiewicz), Chruściel, Robak, Olech, Skorek, S. Baran (78 Policha). Trener – Daniel Krakiewicz.

Mimo sporych problemów kadrowych Ogniwo wywalczyło w Fajsławicach punkt i zakończyło sezon na trzecim miejscu. – W meczu z Frassati mieliśmy do dyspozycji tylko 11 zawodników, w tym dwóch bramkarzy – mówi Artur Wawruszak, kierownik zespołu z Wierzbicy. – W polu, na prawej obronie, zagrał nasz rezerwowy golkiper, Bonat, i spisał się bardzo dobrze. Dobre zawody rozegrał też strzelec bramki Gałecki, pierwszy raz cały mecz w seniorach zanotował Skrochocki i również jemu należy się pochwała.

Najlepszy na murawie był jednak nasz kapitan Patryk Bąk, który sam mógł strzelić trzy gole, ale zabrakło mu szczęścia i precyzji. Biorąc pod uwagę okoliczności, remis w Fajsławicach to świetny wynik – dodaje. Zespół z Wierzbicy ma za sobą naprawdę dobry sezon. Jeżeli utrzyma skład i trochę go wzmocni w przyszłym sezonie może nawet walczyć o awans do IV ligi.

– Wzmocnienia na pewno będą potrzebne, nie może być takich sytuacji, jak w Fajsławicach, gdzie jest nas tylko jedenastu. Inna sprawa, że termin rozegrania ostatniej kolejki był niefortunny – mówi Wawruszak. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here