Ogniwo z kolejną wygraną

W 3. kolejce grupy spadkowej II tenisa stołowego Ogniwo Chełm odniosło trzecią, efektowną wygraną. Po zwyciestwach 9:1 z  U-MKTS LOB Dęblin i 8:2 w Zwierzyńcu z Sokołem, tym razem chełmianie pokonali u siebie 8:2 ATS AKANZA UMCS II Lublin.
Po 2,5 pkt. dla Ogniwa zdobyli Adrian Kubajka i Paweł Widyński, a po 1,5 pkt. Jacek Kozłowski i Janusz Widyński.

W tabeli Ogniwo z 16 pkt. zajmuje 1. miejsce i o punkt wyprzedza CKFIS I Bełżyce. Trzeci z 10 pkt. jest Grot-Michał I Werbkowice.

W Grand Prix LZS 2023

Udanie w pierwszym turnieju z cyklu Grand Prix LZS 2023 startowali reprezentanci Ogniwa. W zawodach, które 11 lutego odbyły się w Niedźwiadzie drugie miejsce w kategorii kadetki/młodziczki zajęła Lena Romanowska (lepsza była tylko Antonina Serafin z UKS Żaczek Fajsławice), a czwarte w gronie 17 seniorów Janusz Widyński. (bas)