On-line o finansowaniu działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie

Giełda Eventów zaprasza lubelskich przedsiębiorców na 89. edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Z uwagi na pandemię koronawirusa środowe spotkanie (początek godz. 18), podobnie jak poprzednie, odbędzie się w sieci.


Tym razem tematem wideokonferencji będzie: „Finansowanie działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie”.

– W dwóch panelach tematycznych wystąpi dla nas aż pięciu ekspertów – zdradza szczegóły spotkania on-line Elżbieta Fijołek, szefowa Giełdy Eventów, pomysłodawczyni Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie. – Najpierw dyrektor Beata Janczak z Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. przekaże informacje dotyczące działalności ARP oraz udzielanego przedsiębiorcom wsparcia finansowego w ramach „Tarczy Antykryzysowej”. W drugim, 40-minutowym panelu wystąpią przedstawiciele PwC Polska, którzy będą dyskutować o finansowaniu działalności i rozwoju przedsiębiorstw po kryzysie, czyli jak przywrócić dobrą kondycję przedsiębiorstwa. Wystąpią dla nas menedżerowie i eksperci PwC Polska: Barbara Brzezińska, Jakub Sochacki, Paweł Pyrlik i Michał Przybylski. Serdecznie zapraszamy do udziału i bycia z nami przy komputerach – dodaje E. Fijołek.

Tradycyjnie podczas spotkania przedstawieni zostaną uczestnicy, odbędą się prezentacje debiutujących firm członkowskich oraz prezentacje o członkach KOB w Lublinie. Z uwagi na pandemię cena biletu na 89. KOB online: „Finansowanie działalności i rozwoju firm” to zaledwie 1 zł.

Dodatkowe informacje i zapisy na https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/udzial-w-spotkaniu-kob/ KB

Czym jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu?

W styczniu 2013 roku firma Giełda Eventów zainicjowała Klub Odpowiedzialnego Biznesu – integrujący przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Łączy blisko 100 firm z ponad 80 branż.