Orzeł z nowym trenerem

Jeden ze współzałożycieli i jednocześnie były zawodnik, Dominik Drewiecki, poprowadzi Orła Srebrzyszcze w rundzie wiosennej chełmskiej ligi okręgowej. To dość nieoczekiwana zmiana, bo nie zanosiło się na odejście z klubu trenera Waldemara Koguta.


Jesień 2020 r. dla zawodników Orła Srebrzyszcze była udana. Pod wodzą Waldemara Koguta zespół zdobył 23 punkty i na półmetku rozgrywek zajmuje wysokie, czwarte miejsce. Orzeł wygrał 7 z 13 spotkań, dwa zremisował i 4 przegrał. Mimo to w przerwie zimowej zarząd klubu nie przedłużył umowy z W. Kogutem, a ostatnio zdecydował, że drużynę z Srebrzyszcza do końca tego sezonu poprowadzi Dominik Drewiecki, do niedawna aktywny piłkarz Orła, jeden ze współzałożycieli klubu.

Drewiecki ma nadzieję, że pod jego wodzą zespół co najmniej utrzyma czwartą pozycję w tabeli V ligi. – Trenerowi Waldemarowi Kogutowi serdecznie za wszystko dziękujemy i życzymy powodzenia na dalszej sportowej drodze. Nowemu trenerowi życzymy wielu sukcesów! – czytamy na stronie Orła Srebrzyszcze. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here