Oto nasi zwycięzcy

Krystyna Wawrynko (1. miejsce) i Marek Witamborski (2. miejsce)

Jest nam niezmiernie miło, że nie tylko zabraliście „Nowy Tydzień” na letnie wyprawy, ale zechcieliście opowiedzieć nam po powrocie o swoich wrażeniach! Za nami finał konkursu „Zabierz Nowy Tydzień na wakacje”.

Co to był za wieczór! Choć spotkaliśmy się w Kawiarni Artystycznej Decaffencja, to przy okazji zwiedziliśmy kawał świata. To zasługa finalistów konkursu „Zabierz Nowy Tydzień na wakacje”, którzy mieli za zadanie zaprezentować swoje wojaże. Oceniało ich jury w składzie: Anna Gorczyca ze Stowarzyszenia WeRwA będącego współorganizatorem konkursu, Bożena Weremko z redakcji „Nowego Tygodnia”, Monika Makarewicz – podróżniczka i Grzegorz Grzywaczewski, reprezentujący sklepy sportowo-turystyczne Składnica Sportowa i Trial.

Pierwsze miejsce zdobyła Krystyna Wawrynko, która wygrała telewizor ufundowany przez Alior Bank z Krasnegostawu. Drugie miejsce zajął Marek Witamborski, którego nagroda to talon o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie z artykułami AGD i RTV. Sponsorem tej nagrody było Biuro Usług Turystycznych KRYSTYNA. Na podium stanęła także Renata Bałabas, która otrzymała rower ufundowany przez sklepy sportowo-turystyczne Składnica Sportowa i Trial. Czwarte miejsce i wycieczka do Lwowa od Stowarzyszenia WeRwA powędrowały do Barbary Kościuk. Rozdaliśmy także nagrody pocieszenia, które otrzymały: Małgorzata Bednarczuk, Małgorzata Błaszko, Justyna Choma i Magdalena Papiernik.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej finałowej gali, a także tym, którzy pomogli nam przy jej organizacji. Oprócz wspomnianych już sponsorów, słowa podziękowania kierujemy także do Kawiarni Artystycznej Decaffencja za gościnę i przygotowanie „Bieluchowego poczęstunku”, Spółdzielni Mleczarskiej BIELUCH za dostarczenie swoich przysmaków, a także za ufundowanie nam tego wieczoru wrażeń nie tylko smakowych, ale też muzycznych – koncertu grupy Bimber Boys. Artystom też dziękujemy za wspaniała zabawę!