Otworzyli 7 nowych sklepów w ciągu jednego dnia!

Stokrotka rozwija się niezwykle dynamicznie. W 2009 roku sieć liczyła 130 sklepów, a dziesięć lat później, na początku obecnego roku, już 526!

Stokrotka, ogólnopolska sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych, powstała przed 25 laty w Lublinie, otworzyła tuż przed świętami aż 7 nowych sklepów w trzech województwach.


19 grudnia trzy nowe markety otwarte zostały w województwie lubelskim (Dołhobyczów, ul. Spółdzielcza 9; Puchaczów, ul. Lubelska 59; Konstantynów, ul. Janowska 38) i jeden w województwie łódzkim (Wielgomłyny, ul. Radomszczańska 10B), a dwa supermarkety w województwie lubelskim (Szczebrzeszyn, ul. Zamojska 168B; Piszczac, Włodawska 1A) i jeden w województwie wielkopolskim (Trzcianka, ul. Sikorskiego 6).

– Ostatni kwartał roku to wyjątkowo intensywny czas dla całej branży. Rozwijamy się i sukcesywnie umacniamy swoją pozycję na rynku. Siedem nowych sklepów w ciągu jednego dnia to zdecydowanie powód do świętowania.

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie dobrze przygotowany zespół, dzięki któremu możemy stawiać przed sobą coraz to nowe wyzwania i cele, mając pewność, że będą zrealizowane z najwyższą starannością i myślą o spełnieniu oczekiwań klientów – mówi Mirosław Wawryszczuk, dyrektor marketingu i sprzedaży, członek Zarządu sieci Stokrotka Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here