Pani Agnieszka schudła 25 kg w Centrum Dietetycznym Naturhouse

Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Pani Agnieszka udowodniła wszystkim, że warto stawiać przed sobą trudne wyzwania. Jeszcze siedem miesięcy temu zmagała się ze sporą nadwagą. Ważyła 82,5 kilograma i źle się czuła w swoim ciele. W końcu zdecydowała się coś z tym zrobić. Z pomocą dietetyka z Naturhouse schudła 25 kg i zyskała radość z życia, piękną sylwetkę, pewność siebie oraz mnóstwo energii.

Pani Agnieszka rozpoczęła kurację odchudzającą, ponieważ chciała zmienić nawyki żywieniowe, poznać własne możliwości oraz słabości, a przede wszystkim zawalczyć o lepszą siebie. Dodatkową motywacją do podjęcia walki ze zbędnymi kilogramami była koleżanka, która odchudzała się w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Chełmie i osiągała rewelacyjne efekty. Zwróciło to uwagę naszej bohaterki, więc postanowiła sama się przekonać o skuteczności tej metody.
– Już po pierwszych tygodniach zrozumiałam, że ta dieta naprawdę działa! To było niesamowicie motywujące! Bardzo spodobały mi się również posiłki proponowane z tygodnia na tydzień przez dietetyka. I co najważniejsze, nie czułam głodu, na diecie nareszcie najadałam się do syta. Zrozumiałam, że zdrowe jedzenie służy mojemu organizmowi, dlatego łatwiej mi było zerwać ze złymi nawykami. Wszyscy znajomi i krewni, którzy dawno mnie nie widzieli, są zaskoczeni moją przemianą – mówi pani Agnieszka.
Przed kuracją pani Agnieszka zamiast regularnych pięciu posiłków dziennie zjadała 2 obfite i najczęściej późnym wieczorem. – Po każdym obiedzie musiałam zjeść coś słodkiego – mówi nasza bohaterka. – Teraz nie ruszam się z domu bez śniadania i butelki wody mineralnej, a kiedyś w ogóle jej nie piłam – dodaje.
– Pani Agnieszka, choć wcześniej niewłaściwie się odżywiała, nie miała żadnych problemów z przestawieniem się na dietę. W ciągu jednego dnia zrezygnowała z dawnych przyzwyczajeń. W pierwszej kolejności odstawiła słodycze, tłuste mięsa, gazowane napoje. Była bardzo zdyscyplinowana, przestrzegała wszystkiego, co jej zaleciłam, z niczym nie miała kłopotów – mówi dietetyk. – Kluczowe znaczenie podczas siedmiomiesięcznej kuracji pani Agnieszki miała prawidłowo skomponowana i urozmaicona dieta z suplementacją, na której nasza podopieczna nie odczuwała głodu. Bardzo ważne były również cotygodniowe spotkania, w trakcie których odpowiednio dopingowałam i mobilizowałam panią Agnieszkę. Dzięki temu odniosła tak ogromny sukces! – podkreśla Beata Mazurek, dietetyk z Naturhouse w Chełmie.
Za pomoc w przygotowaniu naszej bohaterki do sesji zdjęciowej dziękujemy Salonowi Fryzjerskiemu LOOKSUS (ul. Lubelska 133 a, Park Wodny, tel. 502-388-186).
Centrum Dietetyczne Naturhouse Chełm mieści się przy ul. Pocztowej 5. (tel. 888 457 157).
Więcej informacji o metamorfozach klientów oraz pomysły na zdrowe posiłki można znaleźć na Facebooku „Naturhouse Chełm”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here