Pani Monika walczy o zdrowie

Świdniczanie nieraz udowodnili, że los innych nie jest im obojętny. Tym razem pomocy i wsparcia potrzebuje młoda świdniczanka, która zmaga się z rakiem piersi. – Jeśli możesz pomóc i dać od siebie złotówkę, która może mi pomóc, będę bardzo wdzięczna – apeluje o wsparcie pani Monika.


O swojej chorobie Monika Wojnarska dowiedziała się niedawno. Diagnoza: rak piersi. Nowotwór jest w zaawansowanym stadium, z przerzutem na węzeł chłonny.

– Jest to dość agresywna i złośliwa odmiana nowotworu. Obcięłam włosy, aby mniej przeżywać ich brak, ponieważ czeka mnie chemia, następnie operacja i kolejna chemia, bardzo wyczerpująca i trudna. Bardzo chcę walczyć, ponieważ mam dwie wspaniałe córki. Jeszcze wczoraj ledwo wiązałam koniec z końcem, a dziś, gdy zapewniam dzieciom godziwe życie, okazuje się, że będę walczyć o swoje – pisze pani Monika.

Pomóc jej w tej nierównej walce z rakiem może każdy z nas. Zbiórka na leczenie, badania i specjalistyczną dietę dla świdniczanki trwa na portalu zrzutka.pl – link do strony – zrzutka.pl/49yybd.

– Jeśli możesz pomóc i dać od siebie złotówkę, która mnie może pomóc będę bardzo, ale to bardzo wdzięczna, ponieważ każda złotówka ma tutaj znaczenie. Dziękuję za każdą pomoc i wsparcie – pisze pani Monika. (w)