Panie o Nissanie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Nissan zaprezentował sylwetki swoich czołowych projektantek motoryzacyjnych. To właśnie one wzbogaciły i podkreśliły charakter nowego Juke’a.


Kolorystka Nissana Lesley Busby oraz projektantka kolorów, materiałów i wykończenia Carine Giachetti sięgają do swoich wieloletnich doświadczeń, a ponadto czerpią inspirację z otaczającego je świata, dobierając kolory dla produkowanego już od lat udanego i popularnego miejskiego crossovera. Pierwsza generacja Nissana Juke wywołała poruszenie w motoryzacyjnym świecie. Niewielki samochód o wyglądzie plażowego buggy okazał się idealnym autem miejskim. Klienci w całej Europie pokochali ten styl oraz świeże podejście do segmentu małych samochodów. Przygotowując premierę nowego modelu Juke, projektanci postanowili jeszcze bardziej uatrakcyjnić wzornictwo modelu.

– W ciągu ostatnich lat oczekiwania klientów wobec wzornictwa znacznie wzrosły – twierdzi Lesley Busby. – Dzięki nowym cyfrowym platformom cały świat jest dosłownie w zasięgu ręki, więc ludzie są bardziej na bieżąco z trendami stylistycznymi i informacjami niż kiedykolwiek wcześniej. Nadążanie za tymi oczekiwaniami jest dla nas fascynującym wyzwaniem, któremu staramy się sprostać właśnie w nowym Nissanie Juke. Możemy zaoferować klientom nowy poziom personalizacji i jakości. Jest to dla nas niezwykle satysfakcjonujące – dodaje kolorystka.

Lesley Busby i Carine Giachetti pracują w zlokalizowanym w centrum Londynu studiu projektowania samochodów, w którym powstały pierwsza i druga generacja Nissana Juke. Stamtąd kierują innowacjami w zakresie projektowania i kolorystyki. – Siedziba Nissan Design Europe znajduje się w samym sercu Londynu, mamy więc bezpośredni kontakt z nową i starą architekturą, a także z nowoczesną sztuką i najnowszą modą. Wszystkie te czynniki inspirowały nas do wykreowania na nowo estetyki Nissana Juke. Pomogły nam w dopracowaniu palety dostępnych kolorów oraz w wyborze opcji, które utrzymają się w modzie przez najbliższe lata – mówi Carine Giachetti.

Nowa wersja wyposażenia N-Design oferuje bardzo wysoki poziom personalizacji i pozwala maksymalnie zindywidualizować konkretny egzemplarz Nissana Juke. Dostępne są różne kombinacje kolorów nadwozia, dachu i tapicerki. Klienci mogą dostosować styl własnego samochodu, wybierając spośród 21 kombinacji nadwozia i wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here