Parkowa jak nowa

Trwa przebudowa ul. Polnej w Kraśniczynie. Inwestycja współfinansowana jest w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. – W związku z prowadzonymi pracami prosimy mieszkańców i użytkowników tej drogi o wyrozumiałość. Za utrudnienia przepraszamy! – mówi Monika Grzesiuk, wójt gminy Kraśniczyn.


Gmina Kraśniczyn jest jednym z samorządów, które uzyskały w 2019 r. wsparcie finansowe w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. – W roku bieżącym wykonaliśmy już jedną z inwestycji tj. przebudowę ul. Polnej w Kraśniczynie – mówi Monika Grzesiuk, wójt gminy Kraśniczyn. – W tym tygodniu rozpoczęły się zaś prace przygotowawcze do drugiego zadania, przebudowy ul. Parkowej, również w Kraśniczynie – dodaje. Na to zadanie gmina otrzymała wsparcie w wysokości 60 procent wartości inwestycji.

Wykonawca, BG Construction z Wólki Tarnowskiej, rozpoczął już prace, które zakończyć się mają jeszcze w tym roku. – Projekt zakłada wykonanie: poszerzenia jezdni do 5,5 mb oraz wykonanie nowych warstw asfaltowych, wykonanie pobocza o szerokości 1 mb z kruszywa po prawej stronie drogi, chodnika o szerokości 2,06 m na odcinku od mostu na rzece

Wojsławka do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 843, zjazdów na posesje oraz oświetlenia – wylicza wójt. – W związku z prowadzonymi pracami prosimy mieszkańców i użytkowników tej drogi o wyrozumiałość. Za utrudnienia przepraszamy! – podsumowuje Grzesiuk. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here