Pasażerski bus zderzył się motorowerem

Do groźnego wypadku doszło w nocy ze środę na czwartek na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie (gmina Krasnystaw). Na prostym odcinku zderzyły się pasażerski bus i motorower. Do szpitala trafiła 26-letnia mieszkanka Krasnegostawu, jadąca jednośladem.

Krasnostawscy policjanci szukają dokładnych przyczyn zdarzenia, do którego doszło dziś po północy (13 czerwca) w Zakręciu. – Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, na prostym odcinku drogi krajowej drogi krajowej nr 17, w rejonie skrzyżowania, doszło do zderzenia busa marki Renault z motorowerem, którym kierowała 26-letnia

mieszkanka Krasnegostawu – opowiada Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji. Samochodem kierował 35-letni obywatel Ukrainy, który przewoził ośmioro pasażerów. Do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała trafiła kierująca jednośladem. – Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana.

Policjanci zorganizowali objazdy. Dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Sprawdzana będzie m.in. wersja, czy kierujący busem nie podjął manewru wyprzedzania w rejonie skrzyżowania. Wiadomo już, że obydwoje kierujący byli trzeźwi – informuje Wasilewski. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here