Pech w Puławach

Nieco lepiej od juniorów starszych Chełmianki w I lidze wojewódzkiej wystartowali juniorzy młodsi Niedźwiadka Chełm. Podopieczni Anatola Obucha i Andrzeja Krawca pokonali u siebie Hetmana Zamość 4:2 (2:1) i po zaciętej walce pechowo ulegli w Puławach Wiśle 1:2 (1:0), tracąc gola w doliczonym czasie gry.
W spotkaniu z Hetmanem Niedźwiadek już po 13 minutach prowadził 2:0. Na listę strzelców wpisali się Michał Grądz i Jakub Jaszcz. W 24 min. samobójcze trafienie zaliczył Damian Jabłoński, ale tuż po zmianie stron znów do siatki rywali trafił Jaszcz. Hetman w 57 min. zdobył kontaktowego gola, ale ostatnie słowo w tym meczu należało do Niedźwiadka. W 75 min. wynik ustalił Michał Giedz. Chełmska drużyna zagrała w składzie: Szymkowiak – Dubaczyński, Grądz (79 Guz), Jabłoński, Jaroszek (41 Wójcicki), Jaszcz (76 Lato), J. Jodłowski, Krawiec (50 Giedz), Małysz, J. Rak (78 Zalewski), Rossa.
Wyniki pozostałych spotkań 1. kolejki: OSiR Biłgoraj – Wisła Puławy 1:1, Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin S.A. 1:5, TOP 54 Biała Podlaska – Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin 0:1, Tomasovia Tomaszów Lubelski – Górnik Łęczna 0:2, Avia Świdnik – Stal Kraśnik 3:0, Widok Lublin – BKS Lublin przełożony na 07.09.
W Puławach Niedźwiadek uległ Wiśle 1:2, mimo że po strzale Michała Grądza w 25 min. prowadził 1:0. Gospodarze w 51 min. wyrównali a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zdobyli zwycięską bramkę. Niedźwiadek zagrał w składzie: Szymkowiak – Dubaczyński, Grądz, Jabłoński, Jaroszek, Jaszcz (71 Zalewski), J. Jodłowski, Krawiec (50 Wójcicki), Małysz, J. Rak (54 Giedz), Rossa. Wyniki pozostałych meczów 2. kolejki: BKS Lublin – PN Motor Lublin 5:1, Widok Lublin – OSiR Biłgoraj 2:2, Motor Lublin S.A. – TOP 54 Biała Podlaska 4:0, Górnik Łęczna – Avia Świdnik 2:0, Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski 0:3, Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0.
1. Motor S.A. 2 6 9-1
2. Górnik 2 6 4-0
3. Wisła 2 4 3-2
4. BKS Lublin 1 3 5-1
5. Niedźwiadek 2 3 5-4
6. Avia 2 3 3-2
7. Orlęta R.P. 2 3 4-5
8. PN Motor 2 3 2-5