„Piątka” rozdała stypendia

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Krasnymstawie dostali stypendia. Zarówno za osiągnięcia w nauce, jak i konkursach artystycznych oraz sportowych. Fundatorami byli burmistrz miasta Robert Kościuk oraz dyrektor „Piątki” Sylwia Młynarczyk-Rysak.

Stypendia burmistrza Krasnegostawu, Roberta Kościuka dostali: Łucja Bąk (kl. IV a), Maja Szostak (kl. IV b), Miłosz Mataczyński (kl. VII b), Krystian Skibiński (kl. VIII a), Patryk Laskowski i Michał Malarz (kl. VIII b). Stypendia dyrektor Sylwii Młynarczyk-Rysak otrzymali: Wiktoria Drozdalska, Amelia Kostrzanowska, Bartosz Lasek z kl. IVa, Julia Kiełb z kl. IV b oraz Jakub Szymański z kl. V. Stypendia artystyczne dostały Martyna Basińska i Julia Muda z kl. VII b, natomiast sportowe – Igor Kostrzanowski z kl. VIII b.

Dyrektor „Piątki” wręczyła też listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy w pierwszym semestrze osiągnęli średnią ocen 4,74 i wyżej. Dostali je: Sylwia i Mariusz Bąk, Agnieszka i Przemysław Słotwińscy, Małgorzata i Marek Serafin, Karolina i Tomasz Drozdalscy, Aneta i Grzegorz Kostrzanowscy, Krystyna i Paweł Lasek, Sara Janeczek i Michał Kosidło, Wioletta Pastuszak, Marlena i Zbigniew Kiełb, Joanna i Paweł Dutkowscy, Kamila i Mariusz Wiórko, Monika i Tomasz Szymańscy, Justyna i Dariusz Nowak, Iwona i Marcin Mataczyńscy, Karolina i Piotr Basińscy, Joanna i Piotr Kociuba, Monika i Adam Skibińscy, Aneta i Tomasz Laskowscy, Marta i Krzysztof Malarz oraz Joanna i Sebastian Gołębiowscy. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here