Piękno na nową drogę życia

Tłem dla wernisażu będą plenerowe fotografie z sesji wykonanej w Dubrowniku dla „Paris. Manufaktura Sukien Ślubnych” przez lubelską fotografkę Małgorzatę Snyman z m-studio fotograficzne

III Wernisaż Ślubny odbędzie się w niedzielę, 17 listopada, w godzinach 10-17 w hotelu In Between. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


– Jak co roku, bardzo skupiamy się nad luksusową aranżacją wnętrz, do których zapraszamy naszych gości, aby zarówno wystawcy, jak i pary młode poczuły się, jak w bajce. Dzięki temu co roku Wernisaż Ślubny jest gorącym tematem w kuluarowych rozmowach. W tym roku wybraliśmy aranżację wnętrza hotelowego w stylu śródziemnomorskim – mówi Kinga Rybicka, właścicielka salonu „Paris. Manufaktura Sukien Ślubnych”, organizator pokazu.

Jakość, rzetelność i doświadczenie, do tego przyjazna, kameralna atmosfera, subtelna muzyka w tle, piękne wnętrze – oto atmosfera, w której odbywają się Wernisaże Ślubne. Najważniejszym elementem spotkania będą pokazy modeli sukni ślubnych z najnowszej kolekcji salonu „Paris”. Na wernisażu nie zabraknie też wystawców kierujących swoje usługi zarówno do pań, jak i do panów.

– Zależało nam na przygotowaniu kompletnej oferty ślubnej i zaproszeniu najlepszych, wyselekcjonowanych firm, które tego dnia zaprezentują swoje usługi – dodaje pani Kinga. Podczas Wernisażu Ślubnego będzie można wykonać sobie próbny makijaż, wystylizować paznokcie czy skorzystać z zabiegów kosmetycznych. Na panów czeka prawdziwa niespodzianka – stylizację brody wykona Oksana Kieliszek z Barber Schron – tegoroczna mistrzyni świata we fryzjerstwie męskim. Emilia Kalwińska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here