Pierwsze urodziny Chełmskiego Parku Wodnego

26 listopada minie rok od uruchomienia Chełmskiego Parku Wodnego. To był dla nas bardzo pouczający czas. Każdego dnia staraliśmy się wsłuchiwać w głos naszych gości reagując na ich potrzeby. Dzięki temu powstała Akademia Pływania oraz Aqua Baby Zdrój, organizujemy również zajęcia z Aqua Aerobiku. Naszą ofertę wzbogaciły również codzienne seanse saunowe, które w innych obiektach tego typu odbywają się sporadycznie. To wszystko składa się na nasz wspólny sukces – mówi prezes Zarządu Zbigniew Mazurek.

W niedzielę na odwiedzających obiekt będą czekały jubileuszowe promocje
i mnóstwo atrakcji. Tego dnia obowiązywał będzie rabat 50 % na wszystkie strefy Chełmskiego Parku Wodnego czyli: basen, sauny, squash i kręgle – mówi Łukasz Kamiński Manager Parku Wodnego. O godz. 13 zdmuchniemy świeczkę
z urodzinowego tortu, który mam nadzieję zjemy wspólnie z naszymi Gośćmi. Natomiast o godzinie 20:00 zapraszamy na Maraton Aqua Aerobiku. Zaprosiliśmy na tę okazję specjalnych gości z Aqua Dream. O godz. 22:00 zaczynamy noc saunową, która potrwa do godz. 1:00.
Między godz. 13 a 18 odbędzie się loteria fantowa. Co godzinę będziemy losować nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: Champion, Gold Gym, Benefit Systems, Lirene, Yups. Tego dnia Partner Chełmskiego Parku Wodnego firma Euro-Car da możliwość przetestowania aut marki Renault.