Pieszy w ciężkim stanie

32-letni mężczyzna walczy o życie w szpitalu. W nocy z poniedziałku na wtorek został potrącony przez samochód ciężarowy, którym kierował 33-latek z Mołdawii. Do zdarzenia doszło w Fajsławicach na drodze krajowej nr 17.

Krajowa „siedemnastka” od lat należy do najbardziej niebezpiecznych dróg w województwie lubelskim. Wiedzą o tym szczególnie mieszkańcy gminy Fajsławice, przez którą przebiega droga. W ostatnich latach właśnie w Fajsławicach doszło do wielu tragicznych wypadków przede wszystkim z udziałem pieszych.

W nocy z poniedziałku na wtorek (27/28 lipca) w Fajsławicach znów wydarzył się wypadek, w którym ucierpiał pieszy. 32-letni mężczyzna, gdy przechodził przez jezdnię, został potrącony przez samochód ciężarowy marki Man, którym kierował 33-letni obywatel Mołdawii. Co ważne droga w miejscu zdarzenia była dobrze oświetlona. Ranny mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Lekarze ciągle walczą o jego życie.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca Mana był trzeźwy. Policja i prokuratura badają dokładne przyczyny wypadku. Funkcjonariusze z krasnostawskiej drogówki raz jeszcze apelują do wszystkich pieszych, bo zachowali ostrożność, zwłaszcza, gdy przechodzą przez ruchliwą jezdnię, w dodatku w nocnej porze. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here