Piłka nożna od A do Z…

… pod takim hasłem w Krasnymstawie odbędą się pierwsze warsztaty dla trenerów piłki nożnej. Jednym z prelegentów będzie Marek Śledź, dyrektor Akademii Piłkarskiej w ekstraklasowym Rakowie Częstochowa.

Organizatorem jest prezes UKS Jedynka Krasnystaw, Marek Kwiecień. Warsztaty zaplanowano na piątek 23 sierpnia, od godz. 12.00.

Organizatorzy zapraszają wszystkich trenerów klubów z regionu. Koszt udziału w warsztatach to 80 zł od osoby. Prelegenci, trenerzy Marek Śledź i Filip Raczkowski będą mówić m.in. o standardach w organizacji nowoczesnego klubu piłkarskiego, doborze personalnym w strukturze Klubu, modelach gry, czy strategii finansowej. Marek Śledź to twórca, uznawanej za najlepszą w Polsce, Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań. Jej wychowankowie dziś grają w klubach zagranicznych. Warsztaty odbędą się w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Mostowej 14. Każdy z uczestników otrzyma chmielakowy poczęstunek. Zgłoszenia przyjmuje Marek Kwiecień, tel. 537 111 374. Sponsorami wydarzenia są: firma sportowa Jako, Bank Spółdzielcy w Izbicy, miasto Krasnystaw, a partnerem chełmski oddział Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. (r)