Piotr Mosak opowie o psychologii w sprzedaży i biznesie

Giełda Eventów zaprasza lubelskich przedsiębiorców 27 lipca na Summer Business. To wydarzenie, które łączyć będzie biznes z rozrywką.


– Impreza skierowana jest głownie do aktywnych przedsiębiorców otwartych na rozwój, a także na nowe możliwości, które tworzy środowisko biznesowe – mówi Agnieszka Bielak z Giełdy Eventów, firmy organizującej wydarzenie. – Będzie to wielka, letnia integracja lubelskiego biznesu! – zapowiada.

W pierwszej części spotkania, które odbędzie się w Klubie Plażowym Riviera przy ul. Zesłańców Sybiru 5 (dawna Hempla) w Lublinie zaplanowano wystąpienie gościa specjalnego.

Przedsiębiorców inspirować będzie między innymi psycholog Piotr Mosak, częsty gość w radiu i w telewizji, autor i konsultant wielu tekstów w prasie, gość i ekspert w różnych audycjach i programach, m.in. „Sposób na faceta” i „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Mosak mówić będzie o psychologii w sprzedaży i biznesie.

Następnie goście będą mogli zaprezentować siebie oraz zdobyć cenne kontakty podczas moderowanych rozmów B2B. – Po zakończeniu intensywnej części biznesowej wspólnie zrelaksujemy się w niecodziennej scenerii, na dachu budynku przy ul. Zesłańców Sybiru 5, do niedawna Hempla – dodaje Agnieszka Bielak.

Bilety na wydarzenie dostępne są na: evenea.pl KB

Program wydarzenia

17:30 – rejestracja
18:00 – Psychologia w sprzedaży i biznesie – Piotr Mosak * Prezentacje Partnerów
19:00 – Moderowane rozmowy B2B
21:00 – Rozmowy w kuluarach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here