Plażowe odbijanie w Kamieniu

W niedzielę nad zalewem w Natalinie odbył się trzeci turniej siatkówki plażowej o puchar wójta gminy Kamień.


W zawodach wzięły udział drużyny z terenu gminy Kamień i okolic Chełma: „Bad Boys”, „Słoneczny Patrol”, „ASM AT”, „OSP Kamień”, „Grajki z Łapanki” i „Obóz Narodowy Strupin Duży”. W wyniku losowania zespoły podzielono na dwie grupy. W grupie A zwyciężył „Słoneczny Patrol” pokonując zespół „Grajki z Łapanki” 2:0 i „ON Strupin Duży” 2:1.

W kolejnym meczu tej grupy „ON Strupin Duży” zwyciężył drużynę „Grajki z Łapanki 2:0. W grupie B „OSP Kamień” zwyciężyło 2:1 „PSE AT” i pokonało „Bad Boys” 2:0. W kolejnym meczu tej grupy zespół „Bad Boys” musiał uznać wyższość „PSE AT” przegrywając 0:2. W meczu o piąte miejsce „BAD BOYS” pokonało „Grajki z Łapanki” 2:1.

W meczu o trzecie miejsce „PSE AT” wygrało z „ON Strupin Duży” 2:1. W finale po zaciętej walce „OSP Kamień” okazało się minimalnie lepsze od „Słonecznego Patrolu” zwyciężając 2:1. Wszystkie zespoły otrzymały z rąk wójta gminy Kamień Dariusza Stockiego pamiątkowe dyplomy i medale, a drużyny, które zajęły miejsca 1-3 okazałe puchary. Najmłodszym zawodnikiem okazał się Olivier Bataszew (Grajki z Łapanki), najstarszym Grzegorz Grabowski (BAD BOYS), a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Radosława Martyniuka (OSP KAMIEŃ). (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here